آزمون آنلاین استخدامی، مدارس، کنکور، پیام نور، تست هوش، روانشناسی و ...

آزمون آنلاین رشته اقتصاد نفت و گاز گرایش حقوق تجاري و قراردادهاي بين المللي نفت و گاز(کنکور ارشد)

با شرکت در آزمون آنلاین رشته اقتصاد نفت و گاز گرایش حقوق تجاري و قراردادهاي بين المللي نفت و گاز(کنکور ارشد) سایت گزینه ها علاوه بر […]

با شرکت در آزمون آنلاین رشته اقتصاد نفت و گاز گرایش حقوق تجاري و قراردادهاي بين المللي نفت و گاز(کنکور ارشد) سایت گزینه ها علاوه بر اینکه در مصرف کاغذ، در اختصاص دادن زمان برای طراحی، تایپ، برگزاری و تصحیح آزمون نیز صرفه جویی می کنید. همچنین هزینه های برگزاری و رفت و آمد شما نیز کم می شود.

 

 

معرفی رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز:

رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز در گروه علوم انسانی مجموعه نفت و گاز قرار گرفته است.مطابق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور ، کلیه داوطلبان فارغ التحصیل رشته های مدیریت کلیه گرایش ها،حقوق نفت و گاز،اقتصاد نفت و گاز،حقوق کلیه گرایش ها،اقتصاد کلیه گرایش ها میتوانند در کنکور دکتری مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز شرکت نمایند.

در این میان توانایی مدیریت مسائل نفتی و همچنین قراردادهای بین‌المللی مربوط به نفت و گاز، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. رشته قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز با در نظر گرفتن قواعد و قوانین بین المللی و داخلی مربوط به نفت ، مسائل مربوط به اکتشاف، توسعه، استخراج، بهره‌برداری، توزیع، صادرات، حمل و نقل و مصرف نفت، گاز، مالکیت نفت موجود در لایه‌های زیر زمینی، نحوه تملک و سرمایه‌گذاری را در قرارداد های مهم و سرنوشت ساز مربوط به نفت بررسی می نماید.

 

 

آینده شغلی و بازار کار رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز

دکتری مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز از جمله رشته های جدید و کاربردی در سطح داخلی و بین المللی است.فارغ التحصیلان این رشته در نگاه نخست و کلی ، بازار کار مطلوب و قابل توجه دارند.

فارغ التحصیلان دکتری مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز در نگاه نخست و کلی ، بازار کار مطلوب و قابل توجه دارند. این نتیجه گیری معلول چند عامل برای این رشته است: ۱- ایران کشوری دارای منابع و میادین نفت و گاز است. ۲- در سطح بین المللی مبادله نفت و گاز نیازمند وجود متخصصانی است که در حوزه های حقوقی، فنی و اقتصادی ماهر باشند و این نیاز در کشور با کمبود رو به رو است.
با توجه به این نکات فارغ التحصیلان و متخصصان دکتری مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز از تقاضای مطلوب در بازار کار برخوردار هستند. اما نکات مهم دیگری وجود دارد که یک فارغ التحصیل با مدرک دانشگاهی را در بازار کار رشته ی او موفق می کند که لازم است در کنار مدرک دکتری به آنها توجه لازم کرد. یکی از این نکات مهارت فنی و میزان کار بلدی فرد است.
عرصه کار و شغل، میدان عمل است از این رو فرد از حالت تئوری و نظریه و کتاب خارج شده و آنچه را که یاد گرفته است، می بایست برای ایفای نقش شغلی خود به کار گیرد و هر چقدر در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد عملکرد بهتری خواهد داشت. نکته ی بعدی تجربه است. قطعا تجربه فرد را پخته می کند و با آزمون و خطا، مهارت های او را منسجم و کاربردی می کند و آخرین نکته برخورداری از دانش تخصصی و اطلاع از دانش به روز مربوط به رشته و تخصص است. یک مدیر موفق از آخرین تغییرات علمی که آموخته است باخبر است و دانش خود را مطابق با آن آپدیت می کند. با توجه به همه ی این نکات مهم و کاربردی بازار کار دکتری مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز قطعاً مطلوب است و آینده شغلی قابل توجه دارد.

 

 

دروس و ضرایب گرایش حقوق تجاري و قراردادهاي بين المللي نفت و گاز:

۱ -زبان عمومي و تخصصي (انگليسي)، ضریب: ۱

۲ -اقتصاد خرد، ضریب: ۴

۳ -اقتصاد كلان، ضریب: ۴

۴ -رياضي، ضریب: ۲ 

۵ -آمار، ضریب: ۲

۶ -مجموعه دروس تخصصي (تجـارت بـينالملـل، ماليـه بـينالملـل، بخـش عمـومي، پـول و بانكداري، اقتصاد اسلامي). ضریب: ۳

 


دانلود
مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آزمون های سایت
آزمون های سایت
رایگان

آینده شما در سال 1400

شروع آزمون

ـ تست پیش بینی آینده آزمونی است که با پاسخ گویی به ۱۰ نمونه سوال شخصیت شناسی، پیش بینی اتفاقات و سرنوشت شما در سال ۱۴۰۰ مشخص خواهد شد.

رایگان

تست عشق

شروع آزمون

با یک تست عشق ساده و جذاب در سایت گزینه ها در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.اگر میخواهید درصد عشق خودتان نسبت به شخص دیگری را بسنجید، ابتدا با تمام وجود به فرد مورد نظر فکر کنید.

500 تومان

مسابقه تست هوش با جایزه (سکه طلا)

شروع آزمون مشاهده دمو

در این آزمون که سوالات هوش حرفه ای دارد شرکت کنید و در صورت پاسخ صحیح به تمام سوالات در وقت تعیین شده برنده یک سکه طلا پارسیان شوید که معادل ریالی آن نقدا به حساب شما واریز می گردد.

رایگان

به کجای ایران سفر کنم؟

شروع آزمون

سایت های زیادی برای معرفی مکان های تفریحی و گردشگری می باشد اما کدام یک به روحیات و طبع شما نزدیک تر است.اگه جدی جدی میخوای بری سفر پیشنهاد میکنم این تست رو انجام بدی!!

500 تومان

شبیه ساز آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی

شروع آزمون

با استفاده و کمک از این آزمون می توانيد با نمونه سئوالات آزمون آیین نامه راهنمايی و رانندگی 1396 آشنا شوید.

رایگان

مشاهده سایر آزمون ها

مشاهده تمام آزمون ها
تست های جالب

آزمون آنلاین رشته مدیریت دریایی گرایش ناوبری و عملیات دریایی (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

آزمون آنلاین رشته مدیریت دریایی گرایش بندر و کشتیرانی (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

آزمون آنلاین رشته مدیریت دریایی گرایش حمل و نقل دریایی (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

آزمون آنلاین رشته مشاوره گرایش مشاوره توانبخشي (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

آزمون آنلاین رشته مشاوره گرایش مشاوره خانواده (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

آزمون آنلاین رشته مشاوره گرایش مشاوره مدرسه (کنکور ارشد)

ديگر نيازي نیست وقت زیادی را صرف کنید و به راحتی با شرکت در آزمون آنلاين سایت گزینه ها مي توانيد خارج از ساعات تدرس […]

هدایت تحصیلی ۹۷ سایت www.hamgam.medu.ir

سامانه همگام هدایت تحصیلی www.hamgam.medu.ir همگام مدارس چگونگی کار با سیستم همگام نحوه ورود دانش آموزان ، تغییر رمز عبور همگام،چگونگی ورود مشاوره آزمون رغبت […]

آموزش شرکت در آزمون های رغبت سنج،توانایی،سلامت روانی -رفتاری

دانش آموزان عزیز به شما نحوه شرکت در آزمون های رغبت سنج،توانایی،سلامت روانی -رفتاری را در این مطلب آموزش خواهیم داد . لطفا تمامی آموزش […]

آزمون آنلاین سلامت روانی – رفتاری(آشنایی)

معرفی آزمون: براساس آزمون سلامت روانی – رفتاری هر یک از دانش آموزان از نظر رفتاری، روحی، روانی، جسمی و … مورد بررسی و همچنین […]

آزمون آنلاین فنی حرفه ای

آزمون آنلاین فنی حرفه ای گزینه ها شامل تمامی نمونه سوالات فنی و حرفه ای می باشد. این آزمون ها به گونه ای طراحی شده […]

http://hamgam.medu.ir

حداقل نمره برای کسب رشته ها در هدایت تحصیلی ۹۷

حداقل “نمره” برای کسب رشته ها دانش آموز عزیز لطفا مطلب زیر را با دقت مطالعه کنید   طبق شیوه نامه هدایت تحصیلی عملکرد تحصیلی […]

آزمون آشنایی با سوالات رغبت و توانایی

این آزمون تحت عنوان هالند عنوان می شود. سازنده این تست جان هالند، شخصیت افراد مختلف را به صورت کلی به ۶ نوع تقسیم می […]

درباره ما

گزینه ها وب سایت آموزشی و پژوهشی با هدف ارتقای سطح علمی و ایجاد فضایی برای همه دانش پژوهان جهت سنجش سطح علمی خود ایجاد شده است.
آزمون های آنلاین طبقه بندی شده این سایت شامل آزمون تیزهوشان، آزمون نمونه دولتی تمامی استان ها، آزمون استخدامی جدید  و آزمون کنکور سراسری به صورت آزمون آنلاین برگزار می گردد.
همچنین شما می توانید از بانک نمونه سوالات درسی بهره مند گردید.

مشهد – بلوار خیام – شرکت جستجوگران سرزمین مجازی سورین شرق (شماره ثبت: 62021)
05137597091
info@gozineha.ir

نمادها

پربازدیدترین عناوین
آزمون آزمایشی کنکور سراسری آنلاین آزمون آنلاین آزمون آنلاین زبان و ادبیات فارسی ارشد آزمون آنلاین عربی آزمون آنلاین علوم اقتصادی آزمون آنلاین مطالعات جهان آزمون آنلاین کارشناسی ارشد آزمون آنلاین کنکور انسانی آزمون استخدامی آزمون تاریخ آزمون توانایی آزمون تیزهوشان آزمون علوم اقتصادی آزمون مطالعات جهان آزمون های دانشگاهی عمومی برنامه ریزی تاریخ تست علوم اقتصادی تست مطالعات جهان تست های دانشگاهی عمومی تست کنکور انسانی رشته تاریخ رشته زبان و ادبیات فارسی رشته زبان و ادبیات فارسی کنکور ارشد رشته علوم اقتصادی رشته مطالعات جهان سامانه آزمون کنکور آنلاین سامانه ازمون انلاین سایت آزمون آنلاین سوالات تاریخ ارشد سوالات علوم اقتصادی سوالات مطالعات جهان سیستم های اقتصادی عربی علوم اقتصادی مطالعات جهان مطالعات جهان چیست معرفی مطالعات جهان نمونه سوالات کنکور ارشد ادبیات فارسی کارشناسی ارشد کنکور ارشد کنکور ارشد تاریخ کنکور ارشد علوم اقتصادی کنکور ارشد مطالعات جهان کنکور مطالعات جهان