برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون تستی جغرافیای جهانگردی عمومی و تعریف جامع از جغرافیای جهانگردی

آزمون تستی جغرافیای جهانگردی عمومی و تعریف جامع از جغرافیای جهانگردی

جامع ترین سوالات جغرافیای جهانگردی عمومی در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین جغرافیای جهانگردی عمومی  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون جغرافیای جهانگردی عمومی:

گردشگری صنعتی است که بسیاری از رشته های مختلف از علوم گوناگون را در بر می گیرد. مطالعه ی هر یک از بخش های این صنعت نیازمند تخصص و علمی خاص است تا بتواند به خوبی همه ی زوایا را مورد بررسی قرار دهد. جغرافیای گردشگری یکی از علومی است که کمک شایانی به این صنعت می کند.

جغرافیای گردشگری چیست؟ 

جغرافياي گردشگری مطالعه رابطه بين اشكال مختلف جهانگردي با محيط هاي طبيعي وفرهنگي و اثراتي كه اين فعاليت ها در نواحي مقصد به جا مي گذارند را در بر می گیرد.

در واقع این علم به بررسي روابط انسان ها با محيط در هنگام فراغت و تأثير متقابل آن ها بر يكديگر مي پردازد و فعاليت هاي گردشگري را نه به طور مجزا بلكه در قالب مكان و در ارتباط با ديگر عوامل محيطي شامل عوامل طبيعي و انساني را بررسی می کند.

مفهوم كلي جغرافياي گردشگری را مي توان به اين شرح بيان نمود:

جغرافیای گردشگری مطالعه شرايط جغرافيايي جهانگردي و بررسي وابستگي ها بين شكل هاي مختلف وقت گذراني با عوامل محیطی، تحقيق در مسئله وقت گذراني و استفاده از تعطيلات جهت مسافرت به مناطق گوناگون طبيعي و فرهنگي  ومكان هاي مذهبي، بازرگاني، تفريحي و بهداشتي، بررسي در عوامل مختلف طبيعي را به همراه دارد.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون در درس جغرافیای جهانگردی عمومی بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۴۲

سوالات نمایش داده شده: ۴۲

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۲۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۴۲ سوال برای شما نمایش داده می شود.