برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون مفاهیم رایانه و ویندوز با انجام تست و آموزش

آزمون مفاهیم رایانه و ویندوز با انجام تست و آموزش

جامع ترین سوالات مفاهیم رایانه و ویندوز در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین مفاهیم رایانه و ویندوز در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون مفاهیم رایانه و ویندوز: 

آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات پر کاربرد در شبکه یکی از اصول اولیه فراگیری علم کامپیوتر است. برای ایجاد و مدیریت یک شبکه کامپیوتری شما باید به درک قابل توجهی از شبکه رسیده باشید.

رایانه ابزاری است که بر روی آنچه به آن می‌دهند ( و اصطلاحاً‌ به آن ورودی گفته می‌شود ) عملیاتی انجام می‌دهد که به آن پردازش می‌گویند و نتیجه مطلوب را به دست می‌دهد که خروجی نامیده می‌شود.

ويندوز يک سيستم عامل است که در واقع رابط ما با قطعات سخت افزاری کامپيوتر مي‌باشد. يعنی در واقع کار ما را راحت‌تر کرده و ما می توانيم با اشکال گرافيکی کارهای به ظاهر ساده ای را انجام دهيم که اگر می‌خواستيم همين کار به ظاهر ساده رو بدون استفاده از ويندوز انجام دهيم آن وقت بود که پی می برديم ويندوز به چه ميزان کار ما را راحت کرده است.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون را در اکسل بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۵۰

سوالات نمایش داده شده: ۵۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۵۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.