برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون مبانی رایانه رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش

آزمون مبانی رایانه رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش

جامع ترین سوالات نهایی مبانی رايانه در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین مبانی رايانه در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون مبانی رایانه:

رایانه در طول چند دهه ای که از عمرش می گذرد چنان آثار علمی، اجتماعی و فرهنگی گسترده در جوامع بشری برجای گذشته است که موجوب پیدایش تحولات شگرف در تاریخ بشر شده است.

ما امروزه در این عصر اطلاعات زندگی می کنیم و بر اساس بیانیه ی یونسگو، داشتن سواد رایانه ای (مهارت های لازم در کار با رایانه) به عنوان یکی از ملاک های سواد افراد جامعه تلقی میشود.

با توجه به سرعت بسیار زیاد تغییر و تحول در امور مربوط به توسعه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، لازم است که هنرجویان مخصوصا در گرایش های نظری و مهارتی هر چه بیشتر با این فناوری نوین و مفاهیم پایه در کار با رایانه آشنا شوند.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

با شرکت در آزمون مبانی رایانه میتوانید سطح مهارت خودتون در رشته های فنی و حرفه ای وکاردانش بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۱۴۸

سوالات نمایش داده شده: ۲۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۸ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۲۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.