برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون تستی مبانی کامپیوتر رشته های فنی با بهترین سوالات

آزمون تستی مبانی کامپیوتر رشته های فنی با بهترین سوالات

جامع ترین سوالات نهایی مبانی کامپیوتر در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین مبانی کامپیوتر در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون مبانی کامپیوتر :

با گسترش استفاده از سیستم‌های کامپیوتری در اکثر جنبه‌های زندگی امروزی، آشنایی با کامپیوتر، یکی از معیارهای مهم در سنجش توانایی افراد به شمار می‌رود. کامپیوتر نیز همانند تمامی علوم دیگر، مفاهیم خاص خود را داشته و تا زمانیکه شما با اصول ابتدایی آن آشنا نشوید، نمی‌توانید استفاده صحیحی از کامپیوتر داشته باشید.

سایت گزینه ها آزمونی برای شما فراهم کرده است که در طول آن شما اطلاعات جامعی درباره تاریخچه پیدایش کامپیوتر، مفاهیم پایه سخت‌افزار، مبانی شبکه، اصول جستجو در اینترنت، ارسال و دریافت Email، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و … کسب خواهید نمود.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

با شرکت در آزمون مبانی کامپیوتر میتوانید سطح مهارت خودتون در رشته های فنی و حرفه ای وکاردانش بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۱۰۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۰۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۶۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۰۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.