برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون علوم زیستی و بهداشت پایه نهم/ نمونه سوالات علوم زیستی

آزمون علوم زیستی و بهداشت پایه نهم/ نمونه سوالات علوم زیستی

جامع ترین سوالات نهایی علوم زیستی و بهداشت پایه نهم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین علوم زیستی و بهداشت پایه نهم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون علوم زیستی و بهداشت پایه نهم:

علوم زیستی مجموعه علومی است که منجر به شناخت علمی موجودات زنده و عوامل مؤثر بر آنها می شوند. علوم زیستی شاخه های مختلف دارد. این شاخه ها را می توان در دو گروه جای داد: علوم زیستی پایه ای و علوم زیستی کاربردی، پژوهش های علوم زیستی پایه ای برای شناخت قوانین حکم بر پدیده های زیستی صورت می گیرد . مانند تحقیق درباره ی چگونگی انتقال صفات ارثی از والدین به فرزندان بدون در نظر گرفتن کاربردهای آن در زندگی ، پژوهش های علوم زیستی کاربردی به منظور استفاده انسان از پدیده های زیستی، برای زندگی بهتر صورت می گیرد مانند استفاده از قوانین وراثت برای تولید گیاهان یا جانورانی که مشخصات مطلوبی دارند.
علوم زیستی با علوم دیگر نیز ارتباط دارد. پژوهشگران علوم زیستی هنگام تحقیق درباره جانداران از موضوع های مختلف بهره می برند. شیمی و فیزیک از علومی هستند که بیشترین کاربرد را در علوم زیستی دارند.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم پایه نهم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی علوم زیستی و بهداشت پایه نهم آشنایی داشته باشند.

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب علوم زیستی و بهداشت پایه نهم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال نهم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۲۰

سوالات نمایش داده شده: ۲۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۲۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۲۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.