برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی ریاضی سال هشتم/ آشنایی با سوالات امتحان نهایی پایه هشتم

آزمون آنلاین و تستی ریاضی سال هشتم/ آشنایی با سوالات امتحان نهایی پایه هشتم

جامع ترین سوالات نهایی ریاضی سال هشتم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین ریاضی سال هشتم بخش اول در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون ریاضی سال هشتم:

باور قدیمی که همه ما در ایام مدرسه و به ویژه امتحانات با آن مواجه بودیم استرس فراوان برای برخی دروس مانند به ویژه دروس محاسباتی مانند ریاضی بوده است که شدت استرس آن در ایام امتحان این درس دوچندان می شد در حالی که اگر بدون توجه به باور قدیمی سخت پنداشتن این درس، تمرینات بیشتری انجام دهیم و همراه با کتاب درسی جلو برویم قطعا نتایج قابل قبولی از این درس را کسب می کنیم.

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم پایه هشتم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی ریاضی پایه هشتم آشنایی داشته باشند.

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب ریاضی سال هشتم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال هشتم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد

تعداد سوالات: ۵۲

سوالات نمایش داده شده: ۵۲

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۲۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۵۲ سوال برای شما نمایش داده می شود.