برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی المپیاد علوم سال هشتم/ آشنایی با سوالات المپیاد پایه هشتم

آزمون آنلاین و تستی المپیاد علوم سال هشتم/ آشنایی با سوالات المپیاد پایه هشتم

جامع ترین سوالات المپیاد علوم سال هشتم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین المپیاد علوم سال هشتم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

المپیاد علوم سال هشتم:

درس علوم همواره یکی از دروس با اهمیت برای دانش آموزان پایه هشتم محسوب می شود چراکه در سال های آتی تحصیلی مبنای چندین درس آنها قرار می‌گیرد بنابراین باید با آمادگی کامل و تسلط کافی این درس را پشت سربگذرانند.
امتحانات فرصت خوبی برای ارزیابی دانش آموزان از آموخته های خود است و مطالعه  کتاب درسی برای این منظور قطعا کمک کننده است و به همین جهت نمونه سوالاتی از این درس را برای دانش آموزان ارائه دادیم.
در این آزمون تعدادی نمونه سوالات المپیاد پایه هشتم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات المپیاد علوم سال هشتم آشنایی داشته باشند.
این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب المپیاد علوم سال هشتم تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات المپیاد سال هشتم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود راا محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

تعداد سوالات: ۲۰

سوالات نمایش داده شده: ۲۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۲۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.