برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان ۹۶

آزمون قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان ۹۶

جامع ترین سوالات آزمون قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان:

سلام ششمی های سخت کوش و تیزهوش ، درباره سوالات  هدیه های آسمان و قرآن تیزهوشان باید بگیم که:

اگه دنبال قبولی در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم هستید حتما میدونید که خیلی مهمه سوال های آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان علی الخصوص سوالات هدیه های آسمان و قرآن تیزهوشان ۹۶ را حتما داشته باشید و تازه این کافی نیست و باید همشون رو حل کنید!. آزمون تیزهوشان هر سال توی اردیبهشت ماه برگزار میشه و دانش آموزان دختر و پسر برای ورود به مدارس علامه حلی و فرزانگان در سراسر کشور در این آزمون شرکت می کنند.

همه ساله در کشورمان برای برگزیدن دانش آموزان تیزهوش،برتر و منتخب آزمون تیزهوشان (ورودی مدارس استعدادهای درخشان) برگزار می گردد. و دانش آموزان تیزهوش با گذراندن این آزمون و موفقیت در آن وارد مدارس تیزهوشان (مدارس علامه حلی و فرزانگان) می شوند. در این قسمت ما برای قبولی آزمون تیزهوشان فرزندان ایران زمین تا با مطالعه و حل سوال های آزمون تیزهوشان سال های اخیر با آمادگی بیشتر به استقبال آزمون تیزهوشان بروند. امیدواریم حل سوالات هدیه های آسمانی و قرآن تیزهوشان ۹۶ سال های گذشته تاثیر بسیار خوبی در نتیجه آزمون تیزهوشان همراهان درسیتو داشته باشد.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون در درس های قرآن و هدیه های آسمان تیزهوشان بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۱۷

سوالات نمایش داده شده: ۱۷

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۷ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۷ سوال برای شما نمایش داده می شود.

آزمون ادبیات فارسی تیزهوشان ۹۶

آزمون علوم تیزهوشان ۹۶

آزمون ریاضی تیزهوشان ۹۶

آزمون جامع تیزهوشان ۹۶