برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون جمع و تفریق ریاضی سال سوم ابتدایی به همراه آموزش

آزمون جمع و تفریق ریاضی سال سوم ابتدایی به همراه آموزش

جامع ترین سوالات نهایی ریاضی سوم ابتدایی بخش جمع و تفریق در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین ریاضی سوم ابتدایی در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون ریاضی سوم ابتدایی:

از مهم‌ترين مباحث درس ریاضی کلاس سوم دبستان، ضرب اعداد ، تقسیم اعداد، بدست آوردن محیط، مساحت و تبدیل واحدها می باشد. اينکه دانش آموزان مباحث مهم هر مقطع را بدانند و اگر مشکلي در آن دارند رفع کنند بسيار مهم است. مخصوصا رياضي دبستان که پايه است و این دانستن به آنها کمک می کند تا بدانند که بر روی چه مبحثی زمان بیشتری بگذارند و تمرین های بیشتری حل کنند. ریاضی یکی از سخترین دروس ابتدایی است.

شما با دیدن این نمونه سوالات جمع و تفریق ریاضی سوم ابتدایی می توانید در امتحانات نوبت اول دی ماه و نوبت دوم خرداد ماه موفق باشید. دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند می توانند از این نمونه سوالات استفاده کنند. درس ریاضی نیاز به حل آزمون هایی بسیاری دارد و بهتر است دانش آموزان گرامی بعد از اتمام هر فصل آزمونی از خود بگیرند تا متوجه ایرادات خود شوند و درصدد حل آن برآیند.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات جمع و تفریق ریاضی سوم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی ریاضی پایه سوم آشنایی داشته باشند.

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب ریاضی سوم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال سوم بخش جمع و تفریق مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۲۰

سوالات نمایش داده شده: ۲۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۲۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.