برگزاری آزمون های آنلاین

نمونه سوالات شش درس اول پیام های آسمانی پایه ششم به همراه تست

نمونه سوالات شش درس اول پیام های آسمانی پایه ششم به همراه تست

جامع ترین سوالات نهایی پیام های آسمانی پایه ششم(شش درس اول) در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین پیام های آسمانی پایه ششم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون پیام های آسمانی پایه ششم:

کتاب »پیامهای آسمان«، عالوه بر تغییر در محتوا و سبک نگارش، حاوی رویکردهای نوین تربیتی آموزشی است. جلب مشارکت دانشآموزان و سهیم ساختن آنها در مراحل تدریس از مهمترین رویکردهای کتاب است. بر این اساس، بهترین روش تدریس کتاب، روش تدریس فعال است که در آن دست کم بیست دقیقه از زمان هر جلسه تدریس به مشارکت دانشآموزان در مباحث و شنیدن نظرات آنان اختصاص مییابد.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات شش درس اول پایه ششم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی آزمون پیام های آسمانی پایه ششم آشنایی داشته باشند.

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب آزمون پیام های آسمانی پایه ششم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال ششم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۱۷

سوالات نمایش داده شده: ۱۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان :۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۱۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.

جهت شرکت در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی پایه ششم اینجا کلیک کنید