برگزاری آزمون های آنلاین

نمونه سوالات ریاضی سال چهارم ابتدایی با انجام تست ریاضی چهارم

نمونه سوالات ریاضی سال چهارم ابتدایی با انجام تست ریاضی چهارم

جامع ترین سوالات نهایی ریاضی چهارم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین ریاضی چهارم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون ریاضی سال چهارم:

باور قدیمی که همه ما در ایام مدرسه و به ویژه امتحانات با آن مواجه بودیم استرس فراوان برای برخی دروس مانند به ویژه دروس محاسباتی مانند ریاضی بوده است که شدت استرس آن در ایام امتحان این درس دوچندان می شد در حالی که اگر بدون توجه به باور قدیمی سخت پنداشتن این درس، تمرینات بیشتری انجام دهیم و همراه با کتاب درسی جلو برویم قطعا نتایج قابل قبولی از این درس را کسب می کنیم.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم پایه چهارم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی ریاضی پایه چهارم آشنایی داشته باشند.

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب ریاضی چهارم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال چهارم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۵۰

سوالات نمایش داده شده: ۴۶

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۴۶ سوال برای شما نمایش داده می شود.