برگزاری آزمون های آنلاین

نمونه سوالات تستی علوم پایه چهارم به همراه آزمون آنلاین

نمونه سوالات تستی علوم پایه چهارم به همراه آزمون آنلاین

جامع ترین سوالات نهایی علوم سال چهارم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین علوم سال چهارم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون علوم سال چهارم:

درس علوم همواره یکی از دروس با اهمیت برای دانش آموزان پایه هشتم محسوب می شود چراکه در سال های آتی تحصیلی مبنای چندین درس آنها قرار می‌گیرد بنابراین باید با آمادگی کامل و تسلط کافی این درس را پشت سربگذرانند.
امتحانات فرصت خوبی برای ارزیابی دانش آموزان از آموخته های خود است و مطالعه  کتاب درسی برای این منظور قطعا کمک کننده است و به همین جهت نمونه سوالاتی از این درس را برای دانش آموزان ارائه دادیم.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این آزمون تعدادی نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم پایه چهارم را ارائه دهیم تا دانش آموزان در کنار خودارزیابی با نحوه سوالات امتحانی علوم پایه چهارم آشنایی داشته باشند.
این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب علوم سال چهارم  تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال چهارم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكیی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۱۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون صورت تستی بوده و  ۱۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.