برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون هدیه های آسمانی و اجتماعی/ نمونه سوالات هدیه های آسمانی پایه چهارم

آزمون هدیه های آسمانی و اجتماعی/ نمونه سوالات هدیه های آسمانی پایه چهارم

جامع ترین سوالات نهایی هدیه های آسمانی و اجتماعی سال چهارم در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون آنلاین هدیه های آسمانی و اجتماعی چهارم در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون هدیه های آسمانی و اجتماعی:

مجموعه ی سوالات هدیه های آسمانی چهارم دبستان در ادامه ی مطلب برای استفاده دانش آموزان عزیز قرار داده شده است.این آزمون ها متعلق به مدارس مختلف در سراسر کشور است.دانش آموزان،والدین و معلمان گرامی می توانند از این آزمونها جهت ایجاد آمادگی برای آزمون نهایی بهره مند گردند.امید است استفاده از این آزمونها باعث پیشرفت تحصیلی دانش آموزان عزیز گردد.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

این آزمونها بر اساس مطالب موجود در کتاب هدیه های آسمانی و اجتماعی چهارم تهیه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه امتحانات نهایی سال چهارم مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی دانش آموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب دانش آموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را محكی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام امتحانات نهایی، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۹

سوالات نمایش داده شده: ۹

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۸ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۹ سوال برای شما نمایش داده می شود.