برگزاری آزمون های آنلاین

مسابقه کتابخوانی پرتويی از اسرار نماز/ آشنایی با مباحث قرآن و احادیث

مسابقه کتابخوانی پرتويی از اسرار نماز/ آشنایی با مباحث قرآن و احادیث

جامع ترین سوالات از کتاب پرتويی از اسرار نماز در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین کتاب پرتويی از اسرار نماز  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

معرفی کتاب پرتويی از اسرار نماز:

کتاب پرتويی از اسرار نماز به خاطر نوع و تدوین و سبک بحث و دسته بندی های مناسب و تکیه بر آیات و احادیث فراوان، برای عموم اهل مطالعه، به ویژه مربیان و کسانی که به شکل کلاس داری به ارائه حقایق دین می پردازند، مفید باشد و تکرار مکررات به حساب نیاید.

موارد اصلی که در تهیه این بحث ها مورد استفاده قرار گرفته، بطور عمده، قرآن و حدیث است و در روایات نیز، از کتب شیعه و اهل سنت استفاده شده است.

عمده ترین منابع مورد مطالعه، (پس از قرآن و نهج البلاغه) عبارت بوده است از: بحارالانوار، وسایل الشیعه، مستدرک، اصول کافی، من لا یحضره الفقیه، غرورالحکم، کنزالعمال و… که مدرک روایات در پاورقی ها آمده است.

فهرست این کتاب شامل عناوین وبحث های همچون جایگاه عبادت، سیمای نماز، استقبال از نماز، حضور در نماز، تعقیبات و نوافل، نماز جماعت و… و نماز های دیگر است.

با شرکت در این آزمون سطح دانستنی خودتون رو از کتاب پرتويی از اسرار نماز بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، ازز طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكیی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۵۶

سوالات نمایش داده شده: ۱۵

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۵ سوال برای شما نمایش داده می شود.