برگزاری آزمون های آنلاین

آیا میخواهید شخصیت خود را بشناسید؟/ تست شناخت عواطف فردی

آیا میخواهید شخصیت خود را بشناسید؟/ تست شناخت عواطف فردی

جامع ترین سوالات شناخت عواطف فردی در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین شناخت عواطف فردی  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

تعریف عواطف فردی:

در نهاد انسان عواطف فراوانی نهاده شده است که نقش آن‏ها در زندگی انسان غیرقابل تردید است.زندگی انسان در تمام مراحل رشد،حتی در مرحله شیرخوارگی تحت تأثیر عواطف‏ اوست و رفتار فردی و اجتماعی او به طریقی متأثر از آن‏هاست.حتی سلامت روانی و عقلانی‏ انسان وابسته به سلامت عاطفی اوست.از این رو،رفتار کسی که عواطفش به صورت متعادل‏ پرورش یافته،با رفتار فردی که فقر عاطفی دارد،یکسان نیست و چگونگی رفتار هرکدام،متأثر از چگونگی رشد تربیت عواطف اوست.زندگی و رفتار و زندگی فردی که همواره نفرت خشم، اضطراب و ترس بر او مستولی است یکسان نیست.

شناخت عواطف فردی:

سعی کنید خود را بیشتر باور کنید و به موفقیت های خود را در گذشته بیشتر بیاندیشید و به نقاط قوت خود ببالید. هنگامیکه انسان نقاط قوت خود را کشف کند به خودباوری می‌رسد این مسئله به وسیله آگاهی فرد از درون خودش در اثر مطالعه به وجود می‌آید. فرد به وسیله فکر کردن به تجربیات گذشته همچنین موفقیت‌های خود می‌تواند خودباوری را در وجود خود افزایش دهد، همچنین آگاهی وی از توانمندی‌هایی که فرد قادر به انجام آن است به همراه شناخت فرد از کارهای دیگری که می‌تواند به انجام برساند در این مسئله تاثیر می‌گذارد. فرد با شناخت توانمندی‌ها و حیطه‌های فعالیت خود به عزت نفس می‌رسد که در نتیجه آن خودباوری برای وی ایجاد می‌گردد. همچنین، تفکر فرد نسبت به کارهایی که باید در آینده توسط وی صورت بپذیرد نیز به افزایش خودباوری کمک می‌کند.

با شرکت در این آزمون سطح مهارت خودتون رو در شناخت عواطف فردی بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، ازز طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكیی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۱۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.