برگزاری آزمون های آنلاین

آموزش درست فکر کردن با انجام تست تفکر+ بهترین سوالات در زمینه اندیشیدن

آموزش درست فکر کردن با انجام تست تفکر+ بهترین سوالات در زمینه اندیشیدن

جامع ترین سوالات تفکر در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین تفکر  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

تفکر چیست؟

تفکر، عملی ذهنی است و زمانی مطرح می‌گردد که انسان با مسئله‌ای مواجه‌است و خواستار حل آن است. در این هنگام در ذهن، تلاشی برای حل مسئله آغاز می‌گردد که این تلاش ذهنی را، تفکر می‌نامند. فعالیت برای حل مسئله، از مراحلی تشکیل شده‌است که از تعریف مسئله به طور شفاف، روشن و ملموس، آغاز می‌گردد و با پیدا کردن راه حل‌هایی برای حل مسئله ادامه می‌یابد و با به کارگیریِ عملی بهترین راه حل و یافتن جواب نهایی به پایان می‌رسد.

اهمیت تفکر: 

تفكر مثبت می تواند زندگی شما را به طرز چشمگیری تغییر دهد اما در عین حال مجبور كردن خود برای اندیشیدن به یك سبك خاص، ایده خوبی نیست.

فکر کردن،‌ در بسیاری از موارد می تواند ما را از بسیاری از دوباره کاری ها، اتلاف وقت ها، اتلاف انرژی و منابع و … نجات دهد. فکر کردن اصولا برای ما هزینه ای ندارد، اما فایده بسیاری دارد، “فکر کردن،‌ کم هزینه ترین و پرسودترین کار دنیاست !”

تا آنجا که پیامبر خدا فرموده اند :“یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت برتر است” و به نقل از امام صادق نقل شده :”عبادت به نماز و روزه‌ی زیاد نیست، بلکه عبادت اندیشیدن در امر خداوند است”

با شرکت در این آزمون سطح مهارت خودتون رو در راه و روش فکر کردن بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، ازز طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكیی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۱۰

سوالات نمایش داده شده: ۴

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۴ سوال برای شما نمایش داده می شود.