برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی شهروند دیجیتال/ بهترین سوالات در زمینه استفاده از فناوری

آزمون آنلاین و تستی شهروند دیجیتال/ بهترین سوالات در زمینه استفاده از فناوری

جامع ترین سوالات شهروند دیجیتال در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین شهروند دیجیتال در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

 

شما هم یک شهروند دیجیتال هستیدشهروندی دیجیتال را می توان مجموعه رفتارهای شایسته و مسئولانه در استفاده از فناوری دانست.

اینترنت مکانی بسیار خارق‌العاده برای یادگیری و سرگرمی است، اما همانند دنیایی که اطراف ماست، درصورتی‌که پیشگیری و مراقبتی از آن صورت نپذیرد می‌تواند حاوی خطراتی نیز باشد. آزاد بودن دسترسی در این فضا، فرزند، کامپیوتر و اطلاعات شخصی‌تان را درخطر می‌اندازد.

تعاملی مثبت داشته باشید: به محیطی که فرزند شما از آن استفاده می‌کند دقت کنید و درباره آن بیاموزید.  با آن‌ها در اینترنت گشت‌وگذار کنید. فرزندتان را به خاطر مشارکت در کمیته‌های آنلاین تشویق کنید و به دوستانشان هم علاقه نشان دهید. همچنین سعی کنید تا درزمانی که با محتوای نامناسب برخورد می‌کنند به‌صورتی سازنده برخورد داشته باشید و آن لحظات را به لحظات سازنده‌ای تبدیل کنید.

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون رو در استفاده از اینترنت بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۴۷

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۲۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۴۷ سوال برای شما نمایش داده می شود.