برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی ICDL 2 / آشنایی با بهترین سوالات رايانه كار درجه ۲

آزمون آنلاین و تستی ICDL 2 /  آشنایی با بهترین سوالات رايانه كار درجه ۲

آزمون ICDL 2 جامع ترین سوالات رايانه كار درجه ۲  در سایت گزینه ها می باشد که بهترین سوالات آزمون آنلاین ICDL 2 به همراه دانلود نمونه سوالات ICDL شال می شود .

شروع آزمون آنلاین ICDL2

آزمون ICDL 2:

ICDL به معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد.دوره ICDL یک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح بین المللی است که توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی، ارزیابی و تأیید شده است.

این طرح برای كمك به افراد در منزل و محل كار در نظر گرفته شده است  .این مدرك در صورت ارائه به كارفرما، نشان میدهد كه فرد، دارای قابلیتهای تایید شده و به روز است. ICDL به افراد بی تجربه در زمینه كامپیوتر، كمك میكند با فراگیری مفاهیم اولیه مهارتهای كامپیوتری، ماهرانه و با اعتماد به نفس با كامپیوتر كار كنند.

آزمون ICDL درجه ۲ با جواب

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون را در استفاده از کامپیوتر بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.     مشاهده تمام آزمون های کامپیوتر

تعداد سوالات: ۵۳

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۵۳ سوال برای شما نمایش داده می شود.

لیست تمام آزمون های ICDL:

مشاهده تمام آزمون های کامپیوتر

آزمون اکسل پیشرفته

آزمون ورد ۲۰۰۷ 

آزمون اکسل ۲۰۰۷

آزمون تکنسین شبکه کامپیوتر

آزمون مفاهیم ویندوز و رایانه

آزمون ICDL 2 رشته های فنی و حرفه و ای و کار دانش