برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی ICDL 1 پارتیشن بندی دیسک سخت + دانلود سوالات رايانه كار درجه ۱

آزمون آنلاین و تستی ICDL 1  پارتیشن بندی دیسک سخت + دانلود سوالات رايانه كار درجه ۱

جامع ترین سوالات رايانه كار درجه ۱ (پارتيشن بندي ديسك سخت) در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین ICDL 1 و دانلود نمونه سوالات پارتیشن بندی هارد

آزمون ICDL درجه۱

ICDL به معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد.دوره ICDL یک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح بین المللی است که توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی، ارزیابی و تأیید شده است.

این طرح برای كمك به افراد در منزل و محل كار در نظر گرفته شده است  .این مدرك در صورت ارائه به كارفرما، نشان میدهد كه فرد، دارای قابلیتهای تایید شده و به روز است. ICDL به افراد بی تجربه در زمینه كامپیوتر، كمك میكند با فراگیری مفاهیم اولیه مهارتهای كامپیوتری، ماهرانه و با اعتماد به نفس با كامپیوتر كار كنند.

سوالات پارتیشن بندی دیسک سخت

با شرکت در آزمون پارتیشن بندی دیسک سخت میتوانید سطح مهارت خودتون را در استفاده از کامپیوتر بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون پارتيشن بندي ديسك سخت

تعداد سوالات: ۱۵

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۵ سوال برای شما نمایش داده می شود.

مشاهده تمام آزمون های ICDL

آزمون ICDL 1 رشته های فنی و حرفه و ای و کار دانش

شرکت در آزمون رایگان است.