برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی مفاهیم رایانه و ویندوز/ بهترین سوالات کامپیوتر

آزمون آنلاین و تستی مفاهیم رایانه و ویندوز/ بهترین سوالات کامپیوتر

جامع ترین سوالات مفاهیم رایانه و ویندوز در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین مفاهیم رایانه و ویندوز در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات پر کاربرد در شبکه یکی از اصول اولیه فراگیری علم کامپیوتر است. برای ایجاد و مدیریت یک شبکه کامپیوتری شما باید به درک قابل توجهی از شبکه رسیده باشید.

رایانه ابزاری است که بر روی آنچه به آن می‌دهند ( و اصطلاحاً‌ به آن ورودی گفته می‌شود ) عملیاتی انجام می‌دهد که به آن پردازش می‌گویند و نتیجه مطلوب را به دست می‌دهد که خروجی نامیده می‌شود.

ويندوز يک سيستم عامل است که در واقع رابط ما با قطعات سخت افزاری کامپيوتر مي‌باشد. يعنی در واقع کار ما را راحت‌تر کرده و ما می توانيم با اشکال گرافيکی کارهای به ظاهر ساده ای را انجام دهيم که اگر می‌خواستيم همين کار به ظاهر ساده رو بدون استفاده از ويندوز انجام دهيم آن وقت بود که پی می برديم ويندوز به چه ميزان کار ما را راحت کرده است.

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون را در اکسل بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۵۰

سوالات نمایش داده شده: ۵۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۵۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.

آزمون مفاهیم رایانه و ویندوز رشته های فنی و حرفه ای