برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی لینوکس (بر پایه اوبونتو)/ آشنایی به بهترین سوالات لینوکس

آزمون آنلاین و تستی لینوکس (بر پایه اوبونتو)/ آشنایی به بهترین سوالات لینوکس

جامع ترین سوالات  در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین لینوکس (بر پایه اوبونتو) در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

لینوکس یک سیستم عامل رایج بین مدیران سیستم هاست . چرا ؟ به این دلیل که لینوکس سیستم عاملی کدباز و بسیار انعطاف پذیر می باشد که به هر شخصی این اجازه را می دهد تا آن را ویرایش کند . به خاطر ماهیت کدباز بودن سیستم عامل لینوکس , نسخه های متفاوت و زیادی از آن منتشر شده است که به Distributions یا Distro (که به معنی توزیع هاست) معروف است.

انعطاف پذیری لینوکس و این واقعیت که کدباز است لینوکس را به انتخابی مناسب برای بسیاری از سیستم ها تبدیل کرده است . گرچه سیستم عامل لینوکس امنیتی به مراتب قوی تر از نسخه های سیستم عامل مایکروسافت مثل xp و هفت و هشت دارد , ولی با این حال آسیب پذیری هایی نیز دارد که می توان از آنها بهره برداری نمود

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون را در استفاده از لینوکس بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

تعداد سوالات: ۲۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۲۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۲۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.