برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون آنلاین و تستی طراحی و برنامه نویسی وب/ آشنایی با بهترین سوالات برنامه نویسی

آزمون آنلاین و تستی طراحی و برنامه نویسی وب/ آشنایی با بهترین سوالات برنامه نویسی

جامع ترین سوالات طراحی و برنامه نويسی وب در سایت گزینه ها.  با طرح ویژه آزمون آنلاین سؤالات طراحی و برنامه نويسی وب  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

 

ما در کل ۲ نوع وبسایت داریم، وبسایت های ایستا و وبسایت های پویا.

  • وبسایت های ایستا یا استاتیک به وبسایت هایی گفته می شود که محتوا ثابت است و به منظور اضافه کردن محتوای جدید، میباست مجدداً کدنویسی کرد.
  • وبسایت های پویا در مقابل وبسایت های ایستا قرار دارند و کار با این نوع وبسایت ها، به مراتب اسان تر و همینطور بهتر می باشد. در وبسایت های پویا، شما یکبار کدنویسی هسته را انجام می دهید و سپس با آسانی می توانید مطالب را منتشر کنید.

فرقی نمی‌کند که در چه رشته‌ای تحصیل می‌کنید یا قصد دارید در آینده چه تخصصی داشته باشید. امروزه داشتن اندکی دانش درباره‌ی برنامه‌نویسی برای همه مفید است.

شاید تا به حال برای شما پیش امده باشه که بخواین مهارت خودتون رو در برنامه نویسی مورد سنجش قرار بدید و از کاستی ها و ضعف های خودتون با خبر بشید. تو این مطلب قصد دارم که شما به صورت انلاین تست برنامه نویسی بدین و از مهارت خودتون اگاه بشید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی شما نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب که مي‌توانید علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزنید.

تعداد سوالات: ۴۲

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۴۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۴۲ سوال برای شما نمایش داده می شود