برگزاری آزمون های آنلاین

نمونه سوالات آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی

نمونه سوالات آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی

جامع ترین سوالات آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی  در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی: 

مطمئناً يكی از مهمترين مراحل آموزش رانندگی، آزمون تئوری مهارت رانندگی مي باشد، هنرجويان برای رسيدن به مرحله‌ی آزمون عملی رانندگی، مي‌بايست ابتدا آزمون تئوری را با موفقيت طی كنند. اين آزمون بدليل ماهيت تئوری خود مي‌تواند برای بعضی از هنرجويان مشكل‌ساز شود و بدليل تنوع سوالات،حجم بالای مطالب و آشنا نبودن هنرجويان با نحوه‌ی پاسخ‌دهی به سئوالات باعث ايجاد استرس در هنرجويان شود.

ویژگی های آزمون تئوری راهنمایی و رانندگی:

با استفاده و کمک از این آزمون می توانيد با نمونه سئوالات آزمون آیین نامه راهنمايی و رانندگی آشنا شوید. سنجش سرعت و دقت كاربر در پاسخگويی به سئوالات، آشنايی با انواع علايم راهنمايی و رانندگی و همچنین آشنايی با قوانين حق تقدم و عبور از تقاطع ها از ویژگیهای این آزمون میباشد.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

ما در سایت گزینه ها یک آزمون متفاوت را برایتان فراهم نموده ایم که بدليل ماهيت الكترونيكی آزمون‌ها ، شما به امكاناتی دسترسی خواهید داشت كه قبلاً تجربه نكرده‌ بودید.

دیگه نگران رد شدن تو امتحان آئین نامه راهنمایی و رانندگی نباشید. و میتونید به صورت آنلاین با شرکت تو آزمون های آئین نامه ویژه و اختصاصی سایت میزان تسلط خودتون رو بر کتاب آئین نامه رانندگی بسنجید.

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح مهارت خودتون در آیین نامه راهنمایی و رانندگی بررسی کنید. پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی کارآموز نمايش مي‌يابد، به اين ترتيب کارآموز مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌هایی خود را محكی جدی بزند.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۶۶۲

سوالات نمایش داده شده: ۵۰

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱۰۰

مدت زمان : ۴۰ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۵۰ سوال برای شما نمایش داده می شود.

 

آیین نامه مقدماتی ۱ و ۲

آیین نامه پیشرفته ۱ و ۲

آیین نامه حرفه ای

شبیه ساز آزمون اصلی سال ۹۶ ( آیین نامه جدید)

آشنایی با سوالات متنی آیین نامه

آشنایی با سوالات رعایت حق تقدم 

آشنایی با تابلو ها راهنمایی و رانندگی( مرحله ۱ تا ۶)