برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون استخدامی مدیریت مرحله اول/ تعریف مدیریت

آزمون استخدامی مدیریت مرحله اول/ تعریف مدیریت

جامع ترین سوالات نهایی تئوری مدیریت(مرحله ۱) در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون تئوری مدیریت در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون تئوری مدیریت: 

مدیریت فرآیند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه ریزی،سازماندهی،بسیج منابع و امکانات،هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی موردقبول صورت می گیرد.

برخی از مهمترین تعاریفی که برای مدیریت ارائه شده به قرار زیر است:

–        هنر انجام امور به وسیله دیگران

–        فرآیندی که طی آن تصمیم گیری در سازمان ها صورت می پذیرد.

–        انجام وظایف برنامه ریزی،سازماندهی،رهبری،هماهنگی و کنترل

–        علم و هنر هماهنگی کوشش ها و همکاری اعضای سازمان و استفاده از منابع برای نیل به اهداف سازمانی

–        بازی کردن نقش رهبر،منبع اطلاعاتی،تصمیم گیرنده و رابط برای اعضای سازمان

مدیریت از دید کارکردی شامل وظایفی همچون برنامه ریزی ، تصمیم گیری ، سازماندهی ، نوآوری ، هماهنگی ، ارتباط ، رهبری ، انگیزش و کنترل می گردد.این نوع تعاریف از مدیریت اگر چه با کمی و کاستی یا فزونی هایی در واژه های بیان کننده وظایف روبروست،اما به نظر روان تر از تعاریفی است که میکوشند مدیریت را محصور به یک ویژگی خاص نمایند و یا ارزش فلسفی خاصی به مفهوم بیفزایند.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

یک مدیر خوب توانایی شکوفایی استعدادها را دارد و در راه رسیدن یک سیستم به موفقیت بیشترین مسولیت بر دوش اوست.اگر شما هم خود را برای مدیر شدن آماده می کنید بدانید مسیری سخت در پیش دارید و برای طی کردن این مسیر سخت تنها باید تلاش کنید.یکی از راه هایی که به شما کمک می کند تا بدانید آیا آماده مدیر شدن هستید یا نه می تواند موفقیت در یک آزمون باشد تا خود را محک زده و از آنچه آموزش دیده اید مطئمن گردید.

در آزمون های استخدامی تئوری مدیریت شما می توانید به سوالات آزمون های استخدامی گذشته پاسخ داده و خود را آماده شرکت در آزمون پیش رویتان کنید.مزیت آزمون های آنلاین، یکپارچگی و دسترسی آسان و ساده به حجم مناسبی از سوالات می باشد. در این روش شما به راحتی به پاسخ نامه نیز دسترسی داشته و می توانید دانسته های خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

در آزمون تئوری مدیریت مجموعه ای از سوالات استخدامی سالیان گذشته برای شما گردآوری شده است. هدف از پاسخ گویی به سوالات در قالب آزمون آنلاین پاسخ گویی به سوالات مشابه آزمون های گذشته و یادگیری در حین پاسخ گویی به سوالات می باشد.در این سری نیز شما به ۱۲ پرسش چهار گزینه ای پاسخ خواهید داد.

برای پاسخ دادن به سوالات آزمون تئوری های مدیریت بر روی شروع آزمون کلیک کنید.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۳۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۲

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۲ سوال برای شما نمایش داده می شود.

آزمون استخدامی مدیریت مرحله دوم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله سوم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله چهارم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله پنجم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله ششم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله هفتم

آزمون استخدامی مدیریت مرحله هشتم