برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون استخدامی فتوشاپ مرحله اول/ تعریف فتوشاپ و کاربرد آن

آزمون استخدامی فتوشاپ مرحله اول/ تعریف فتوشاپ و کاربرد آن

جامع ترین سوالات نهایی آزمون فتوشاپ – photoshop (مرحله ۱) در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون فتوشاپ در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

فتوشاپ چیست؟

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، Indesign جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید .

کاربردهای فتوشاپ:

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما رو در بر گرفته ، عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ، محیط گرافیکی سایت ها و….. همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

در این مجموعه، سوالات امتحانی فتوشاپ برای شما کاربران آماده شده است .کلیه سوالات مشابه سوالات آزمون های سال های گذشته بوده تا بتوانید با خیالی آسوده با پاسخ به این پرسش ها موفقیت خود را تضمین کنید.در این سری شما به ۱۵ پرسش چهار گزینه ای پاسخ خواهید داد.همچنین در پایان آزمون نیز می توانید پاسخ نامه را مشاهده کنید.

در آزمون استخدامی فنی و حرفه ای فتوشاپ هدف جمع آوری مجموعه سوالات این آزمون در قالب آزمون آنلاین می باشد.مزیت این روش پاسخ گویی و یادگیری به صورت همزمان می باشد که کاربران با دادن پاسخ غلط به سوالات نیز می توانند بیاموزند تا در آزمون نهایی آمادگی کافی را داشته باشند.

برای پاسخ دادن به سوالات آزمون فتوشاپ، بر روی شروع آزمون کلیک کنید.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۳۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۵

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۵ سوال برای شما نمایش داده می شود.

 

آزمون استخدامی فتوشاپ مرحله دوم