برگزاری آزمون های آنلاین

آزمون استخدامی اقتصاد خرد مرحله اول/ تعریف اقتصاد خرد

آزمون استخدامی اقتصاد خرد مرحله اول/ تعریف اقتصاد خرد

جامع ترین سوالات نهایی آزمون اقتصاد خرد (مرحله ۱) در سایت گزینه ها. با طرح ویژه آزمون اقتصاد خرد در خدمت شما دوستان عزیز می باشیم.

آزمون اقتصاد خرد:

درس اقتصاد یکی از مهم ترین دروس کنکور مجموعه مدیریت هستش به این علت که در تمامی گرایش های مجموعه مدیریت دارای ضریب هست و درسی است که اکثر متقاضیان کنکور مدیریت بهش پاسخ میدن.

اقتصاد خرد چیست:

اقتصاد خرد نگاهی دقیق‌تر و تیزبینانه‌تر به اقتصاد دارد، یعنی این رویکرد به تصمیماتی می‌پردازد که افراد معمولی مثل ما و شما و همین‌طور شرکت‌ها می‌گیرند. اقتصاد خرد توضیح می‌دهد که انسان‌ها هنگام تصمیم‌گیری برای خرید یک کالا یا سرمایه‌گذاری پول پس‌انداز شده خود، چطور رفتار می‌کنند.

اقتصاد خرد و کلان از نظر ضریب اهمیت کمی در کنکور دارد(ضریب ۲)اما از نظر بازار رقابت جهت کسب رتبه های بالاتر درس استراتزیکی محسوب میشود. ۲۰ تست از این درس در کنکور مطرح میشود:۱۰ تست سهم اقتصاد خرد و ۱۰ تست اقتصاد کلان

مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

درس اقتصاد خرد از دروس مهم رشته های اقتصاد،حسابداری،مدیریت و…می باشد، که اکثرا در آزمون های استخدامی مرتبط یکی از دروس اصلی آزمون می باشد پس یادگیری کامل این درس و پاسخ به سوالات مشابه آنچه در آزمون های استخدامی با آن مواجه هستید می تواند به شما بسیار کمک کند.

در آزمون استخدامی اقتصاد خرد مجموعه کاملی از آزمون های استخدامی سالیان گذشته جمع اوری شده است. از مهمترین ویژگی های یک آزمون آنلاین میتواند سنجش پیش از ورود به آزمون اصلی باشد تا کاربر بدانید آیا آمادگی شرکت در یک آزمون را دارد یا نه؟ با سری اول آزمون استخدامی خرد با ما همراه باشید.

مشخصات آزمون:

تعداد سوالات: ۳۰

سوالات نمایش داده شده: ۱۵

نحوه نمایش سوالات: تصادفی

تکرار آزمون: ۱

مدت زمان : ۱۵ دقیقه

توضیحات: این آزمون به صورت تستی بوده و ۱۵ سوال برای شما نمایش داده می شود.

آزمون استخدامی اقتصاد خرد مرحله دوم

آزمون استخدامی اقتصاد خرد مرحله سوم