برگزاری آزمون های آنلاین

درباره ما

تاریخچه سایت گزینه ها

وب سایت گزینه ها با دامین  gozineha.ir در سال ۱۳۹۰ با هدف برگزاری آزمون آنلاین در سطح مدارس کشور راه اندازی شد. سیستم اولیه گزینه ها به صورت آزمایشی در طی یک سال تحصیلی برگزار کننده آزمون برای مدارس در سطح مشهد مقدس بود و با توجه به کمبود ها و نواقص سیستم اولیه در سال ۱۳۹۱ اقدام به طراحی سیستم مدیریت آزمون آنلاین گزینه ها نسخه ۱٫۶ در قالب پروژه دانشجویی شد. وبرگزار کننده آزمون پرتیوس به صورت مجازی برای  دبیران الکترونیک استان خراسان بود.وب سایت گزینه ها در سال ۱۳۹۵ در قالب تیمی منسجم اقدام به تغییراتی بزرگ در جهت برگزاری آزمون های تیزهوشان ، کنکور ، و آزمون های استخدامی صورت پذیرفت. اکنون گزینه ها می کوشد با بالاترین کیفیت در سطح کشوری آزمون های مجازی را پوشش دهد و فضایی را با هدف ارتقای سطح علمی و ایجاد فضایی برای همه دانش پژوهان جهت سنجش سطح علمی خود ایجاد کند

 

فعالیت‌های گزینه ها

گزینه ها وب سایت آموزشی و پژوهشی با هدف ارتقای سطح علمی و ایجاد فضایی برای همه دانش پژوهان جهت سنجش سطح علمی خود ایجاد شده است. آزمون های آنلاین طبقه بندی شده این سایت شامل آزمون تیزهوشان، آزمون نمونه دولتی تمامی استان ها، آزمون استخدامی و آزمون کنکور سراسری به صورت آزمون آنلاین برگزار می گردد. همچنین شما می توانید از بانک نمونه سوالات درسی بهره مند گردید.

 

گزینه ها عنوان پروژه‌ای است که منتشر شده است تا جایگزینی مناسب برای روش ‌های سنتی برگزاری آزمون باشد. به عبارت دیگر «گزینه ها» یک «سیستم مدیریت آزمون آنلاین» یاOnline Test Management System است.